Pozvánka - Výstava stanů Slavičín 2015

Dobrý den,

rádi bychom Vás tímto pozvali už na 5. ročník PRODEJNÍ VÝSTAVY STANŮ a vybavení do přírody, kterou pořádá naše prodejna OUTDOOR-A-SPORT.cz.

Výstava bude probíhat ve dnech 11. - 15. 6. 2015 na travnaté ploše vedle Sokolovny (ulice Osvobození 224). Otevírací doba výstavy bude každý den od 9 do 18:00 hod. V pondělí 15. 6. pak už jen do 15 hodiny, kdy bude následovat postupné balení vystavených stanů.

Novinkou pro rok 2015 budou stany skotské značky VANGO, která se v ČR postupně zabydluje a získává si stále větší popularitu. I my jsme se tedy rozhodli nabídku o tuto značku rozšířit a vybrali jsme pár modelů stanů včetně příslušenství jako jsou spacáky, karimatky, matrace apod. Nezapomeneme však na stabilní partnery naší výstavy, a to stany českého výrobce HUSKY, kde budeme prezentovat novou modelovou řadu Caravan. Své tradiční zastoupení bude mít další stálice naší výstavy, a to americká značka Coleman, která přinese mnoho novým modelů včetně originálních řešení stanů pro rodiny. Dále zde naleznete vybrané modely výrobců Trimm nebo Pinguin.

Mezi prezentovanými stany HUSKY budou i stany, které budou nabízeny za letní akční cenu.

Stany budou opět členěny dle velikosti a počtu osob. Vystaveno bude více jak 30 modelů všech možných velikostí, tvarů a typů. Stany si budete moci v klidu prohlédnout, porovnat zvažované modely s většími nebo menšími alternativami a případně využít našich rad či doporučení. Pokud se Vám bude některý stan líbit, je možné si jej hned odnést, zásoba bude dostatečná. Pokud si vyberete stan, kde již bude zásoba vyprodaná nebo se rozhodnete pro jiný model, který nebude prezentován, bude pro Vás tento stan naskladněn a můžete si jej u nás následně vyzvedenout nebo zajistíme zaslání stanu na Vaši adresu přes přepravní službu PPL zdarma.

Na naší výstavě si na své přijdou jak zájemci o koupi stanu pro stanování na zahradě či na festivalech, tak i zájemci o koupi stanu na vícedenní turistiku či výlety do hor. Nezapomeneme ani na rodiny a jejich dovolenou, takže bude možné vidět i stany větších rozměrů vhodné především na dovolenou a pro dlouhodobý pobyt v kempech, kdy Vám tyto stany poskytnou potřebný prostor a komfort.

K rodinným stanům bude opět vystavena i ukázka nafukovacích matrací a kempingového nábytku, který je nedílnou součástí rodinného stanu a každý je při dovolené využije.

Součástí výstavy stanů bude rovněž akční nabídka batohů, spacáků a karimatek, kdy výrobce HUSKY každoročně nabídne zajímavou skladbu výrobků vhodných právě na letní sezonu za opravdu zajímavé ceny. K dispozici budou též akční sety, kdy lze koupit zajímavé kombinace výrobků za zvýhodněnou cenu nebo získat část setu ZDARMA. Minulý rok to byly např. zvýhodněné sety dvou spacáků nebo stanu + spacáku. Zajimavé byly i sety spacáku a karimatky, kdy karimatka byla vždy ZDARMA. Akční nabídka stanů, batohů, spacáků plus akční sety budou v naší internetové nabídce doplněny od 1. 6. 2015, jejich nabídka se nyní výrobcem ještě připravuje.

Za akční ceny během výstavy budou též nabízeny vybrané produkty značky FLORES.

Věříme, že Vás naše akce zaujme a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

PS: V případě nepříznivého počasí s vyhlídkou na to, že se počasí zlepší, bude začátek výstavy posunut dle vývoje počasí a výstava se uskuteční. Pokud bude předpověď dlouhodobě špatná, bude akce odložena na jiný termín. Doufáme však, že nám počasí vyjde a akce proběhne :-)

 

 

Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: shop@outdoor-a-sport.cz
ICQ: 569-869-857
Tel.:
778 528 964
Na tel. jsme k dispozici
PO-PÁ v 9-17 hod
a v SO 10-12:30 hod.
Otevírací doba prodejny Slavičín:
PO-PÁ:
SO:      
10:00-12:30 / 14:00-17:00
10:00-12:30
Novinky na email
Doprava zboží levně

Doprava na SLOVENSKO
Doprava na SK
již od 89 Kč
Platby GoPay

 
Outdoor-a-sport.cz / Váš partner ve světě outdooru a sportu. Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.2