PRODEJNÍ VÝSTAVA STANŮ 2012

Dobrý den,

i když si počasí s náma pohrávalo a stále se děštivé období protahovalo, podařilo se dnes postavit všechny stany a výstava tak mohla být ZAHÁJENA. V pátek a o víkendu nás čeká jen pěkné počasí, tak doufáme, že Vás to přivede k nám si vybrat vhodný stan, spacák nebo batoh. Těšíme se na Vás...

Outdoor-a-sport.cz

 

Dobrý den,

počasí nám zatím nepřeje, ale nebojte se, výstava bude. Dnes to necháme ještě vypršet a ve čtvrtek dopoledne, jak se počasí umoudří, začneme stavit stany a odpoledne by již mělo vše stát. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Outdoor-a-sport.cz

 

Dobrý den,

rádi bychom Vás tímto pozvali na 2. ročník PRODEJNÍ VÝSTAVY STANŮ, kterou pořádá naše prodejna OUTDOOR-A-SPORT.cz.

Výstava bude probíhat ve dnech 13. - 18. 6. 2012 na travnaté ploše vedle Sokolovny ve Slavičíně (ulice Osvobození 224). Otevírací doba výstavy bude každý den od 9 do 18:30 hod.

Letos budou opět prezentovány stany čekého výrobce HUSKY, americké značky Coleman. Pár stanů bude i od italské značky Ferrino. Mezi prezentovanými stany HUSKY budou i stany, které budou nabízeny za letní akční cenu. Stany budou opět členěny dle velikosti a počtu osob. Vystaveno bude minimálně 20 stanů všech možných velikostí, tvarů a typů. Stany si budete moci v klidu prohlednout, porovnat uvažovaný model s většími nebo menšími alternativami a případně využít našich rad či doporučení. Pokud se Vám bude některý stan líbit, je možné si jej hned odnést, zásoba bude dostatečná. Pokud si vyberete stan, kde již bude zásoba vyprodaná nebo se rozhodnete pro jiný model, který nebude prezentován, bude pro Vás tento stan doobjednán a můžete si jej u nás následně vyzvedenou nebo zajistíme zaslání stanu na Vaši adresu přes přepravní službu PPL.

Na naší výstavě si na své přijdou jak zájemci o koupi stanu na lehké stanování na zahradě či na festivalech, tak i zájemci o koupi stanu na vícedenní turistiku či výlety do hor. Nezapomeneme ani na rodiny a dovolené, takže bude možné zhlédnout i stany větších rozměrů vhodné především na dovolenou a pro dlouhodobý pobyt v kempech, kdy Vám tyto stany poskytnou potřebný komfort.

 
 

K rodinným stanům bude letos doplněna i ukázka nafukovacích matrací a skládacího stolíku a židlí Coleman, které jsou jistě nedílnou součástí rodinného stanu a každý je při dovolené využije.

Součástí výstavy stanů bude rovněž akční nabídka batohů, spacáků a karimatek, kdy výrobce HUSKY každoročně nabídne zajímavou skladbu výrobků vhodných právě na letní sezonu za opravdu zajímavé ceny. Očekáváme, že by se měly objevit i nějaké akční sety, kdy lze koupit zajímavé kombinace výrobků za zvýhodněnou cenu nebo část setu je ZDARMA.  Minulý rok to byly např. zvýhodněné sety dvou spacáků nebo stanu + spacáku. Zajimavé byly sety spacáku a karimatky, kdy karimatka byla vždy ZDARMA.

Akční nabídka stanů, batohů, spacáků plus akční sety budou v naší interntové nabídce doplněny zhruba týden před výstavou stanů, jejich nabídka se nyní výrobcem ještě připravuje.

Letos bychom rádi na výstavě doplnili i sekci VÝPRODEJ, kde bychom chtěli nabídnout výprodejové oblečení a obuv za výhodné ceny, kdy se jedná o modely textilu či obuvi, které se již nevyrábí a na skladě jsou již jen některé velikosti - tzv. poslední kusy. Doufáme, že i tato část bude pro Vás zajímavá.

Věříme, že Vás naše akce zaujme a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

PS: V případě nepříznivého počasí před zahájením akce s vyhlídkou, že následně bude počasí již lepší, bude začátek výstavy posunut dle vývoje počasí a výstava se uskuteční. Pokud bude předpověď dlouhodobě špatná, bude akce odložena na jiný termín. Doufáme však, že nám počasí vyjde a akce proběhně :-)

Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: shop@outdoor-a-sport.cz
ICQ: 569-869-857
Tel.:
778 528 964
Na tel. jsme k dispozici
PO-PÁ v 9-17 hod
a v SO 10-12:30 hod.
Otevírací doba prodejny Slavičín:
PO-PÁ:
SO:      
10:00-12:30 / 14:00-17:00
10:00-12:30
Novinky na email
Doprava zboží levně

Doprava na SLOVENSKO
Doprava na SK
již od 89 Kč
Platby GoPay

 
Outdoor-a-sport.cz / Váš partner ve světě outdooru a sportu. Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.2