Vše o nákupu

Zde naleznete základní a stručné informace týkající se nákupu u nás.

 

 
 
Hledání a výběr zboží
 
První možností, jak hledat a vybírat zboží, je Katalog zboží, který naleznete v levém sloupci pod naším logem. Katalog zboží je řazen do kategorií dle jednotlivých skupin zboží. Kliknutím na vybranou kategorii se Vám zobrazí buď další nabídka podkategorií nebo v hlavní středové části stránek se již zobrazí jednotlivé zboží vybrané kategorie. Kliknutím na určitý produkt se Vám zobrazí jeho detailní popis.
 
Zobrazené zboží jednotlivých kategorií je řazeno dle našeho doporučení, avšak můžete si je setřídit abecedně nebo dle ceny. Automaticky se nabídka zboží zobrazuje jako katalog s obrázky, ale je možné zobrazit jen seznam. Tlačítka pro změnu řazení zboží nebo zobrazení naleznete vždy nad zobrazovanými produkty.
 
Máte-li zájem o konkrétní zboží, můžete použít políčko Vyhledávání, které se nachází v pravém sloupci. Zde můžete vyhledávat podle názvu zboží či určitého klíčového slova nebo popisu výrobku. Vybraný popis nebo slovo stačí napsat do políčka a kliknout na „Hledej“ nebo zmáčknout klávesu „Enter“. Následně se Vám v hlavní části stránky zobrazí výsledky hledání, přesněji tedy všechny výrobky, které mají v názvu nebo popisu zboží text či slovo, které jste zadali k vyhledání. Po kliknutí na určitý produkt se Vám zobrazí jeho detailní popis.
Pokud budete chtít zobrazit například všechny nabízené výrobky určité značky nebo budete mít zájem třeba o spacák, stačí do vyhledávacího políčka zadat buď název hledaného výrobce nebo slovo spacák a dát pokyn k vyhledání.
 
Dalším způsobem, jak přejít rychle na konkrétní zboží, je využití nabídkových oken Nejprodávanější (vlevo pod Katalogem zboží) a Doporučujeme (vpravo pod Aktualitami), kde se Vám kliknutím na nabízené produkty zobrazí přímo detailní popis vybraného zboží. [zpět]
 
 
Způsob dopravy a platby v ČR
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je v procesu objednávání nutné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám vždy automaticky přičte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
 
1) Osobní odběr
 
Osobní odběr je zdarma bez poplatků přímo v naší prodejně. Vyzvednutí objednávek je možné v otevírací dobu prodejny. 
 
Otevírací doba: Po - Pá: 14:30 - 17:00, So: 10:00 - 12:30

Adresa prodejna: Outdoor-a-sport.cz, Dlouhá 300 (vstup z ul. K. Vystrčila), 763 21 Slavičín, tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo otevírací dobu prodejny. Je však nutné vždy předem dohodnout.
 
Platbu za zboží lze realizovat hotově nebo platební kartou. Možná je též platba převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru.
 
 
2) Přepravní služba DPD a PPL
 
Doručení přepravní službou DPD nebo PPL probíhá následující pracovní den po odeslání v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Pro úspěšné doručení je nutné být v avizovaný den doručení k dispozici a zajistit potřebnou součinnost. Nezastihne-li vás přepravce na adrese, doručí zásilku na jejich nejbližší výdejní místo a následně je potřeba již zásilku vyzvednout tam. O uložení Vás bude přepravce informovat SMS zprávou.
 
Platbu za objednávku lze realizovat formou dobírky (platba přímo řidiči) nebo převodem předem. V případě dobírky je hodnota dopravného 199 Kč, u platby převodem předem nebo GOPAY pak 149 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč s platbou převodem předem a objednávky nad 4000 Kč s platbou formou dobírky získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
 
3) Výdejní mista DPD ParcelShop (Pickup) a PPL ParcelShop
 
Výhodnější dopravy v případě DPD a PPL můžete využít prostřednictvím jejich služby výdejních míst DPD ParcelShop (Pickup) nebo PPL ParcelShop, což je obdoba výdejních míst jako Zásilkovna. Výhodou je nižší dopravné a možnost vyzvednout si balík v otevírací dobu výdejního místa, třeba i odpoledne nebo o víkendu, pokud jste dopoledne např. v zaměstnání. Poplatek za doručení Vaší objednávky na výdejní místo je 109 Kč při platbě převodem předem nebo GOPAY. Doručení na dobírku vzhledem k většímu množství nepřevzatých zásilek není možné. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni emailem nebo SMS zprávou. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí co nejdříve, nejpozději však do 7 dnů.

 

Při výběru dopravy je však potřeba mít na paměti, že zde může být omezení velikosti a váhy balíků:

- DPD - maximální povolená hmotnost je 15 kg,
- DPD - maximální délka nejdelší strany 100 cm,
- DPD - maximální obvodová délka 250 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka),
- PPL - maximální povolená hmotnost je 31,5 kg,
- PPL - maximální rozměr zásilky je 100 x 50 x 50 cm (délka x šířka x výška).

 
4) Zásilkovna
 
Chcete ušetřit na nákladech za dopravu Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci a jste z níže uvedených měst?
 
Využijte výdejních míst Zásilkovna, kdy si zásilku osobně vyzvednete na některém Vámi vybraném výdejním místě. Poplatek za doručení Vaší objednávky na výdejní místo je pouhých 99 Kč při platbě převodem předem nebo GOPAY. Doručení na dobírku vzhledem k většímu množství nepřevzatých zásilek není možné. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč s platbou převodem předem a nebo přes GOPAY získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni emailem nebo SMS zprávou. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
- Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
- Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
- Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
- Maximální výše dobírky: 20 000 Kč
 
 
5) Česká pošta - balík Na poštu (tato doprava je od 1. 1. 2021 pozastavena)
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Na poštu je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí vyzvednout svou zásilku na kterékoliv poště v ČR, protože nejsou schopni si zásilku převzít během dne na adrese bydliště či nechtějí, aby někdo z členů rodiny či spolubydlících o příchodu zásilky věděl. Při zadávání objednávky si tedy zvolíte tu poštu, na které budete mít balík připraven k vyzvednutí již následující pracovní den.
 
Českou poštou jste následně informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba na přepážce při výdeji balíku) nebo převodem předem. V případě dobírky je hodnota dopravného 159 Kč, u platby převodem předem nebo GOPAY 119 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč s platbou převodem předem a objednávky nad 3500 Kč s platbou formou dobírky získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
POZOR - Doba pro vyzvednutí balíku na poště je 7 dnů. Pokud nebude zásilka vyzvednuta, bude automaticky vrácena zpět odesílateli.
 
 
6) Česká pošta - balík Do ruky (tato doprava je od 1. 1. 2021 pozastavena)
 
Doprava balíků běžných rozměrů. Doprava typu balík Do ruky je vhodná pro ty zákazníky, kteří si chtějí nechat doručit zásilku domů. Při zadávání objednávky uvádíte svou dodací adresu. Pošta garantuje doručení balíku přímo do Vašich rukou následující pracovní den po odeslání.
 
Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
 
Plabu za objednávku lze u přepravy přes Českou poštu realizovat formou dobírky (platba přímo doručovateli) nebo převodem předem. V případě dobírky je hodnota dopravného 159 Kč, u platby převodem předem nebo GOPAY 119 Kč. Objednávky s hodnotou nad 3000 Kč s platbou převodem předem a objednávky nad 3500 Kč s platbou formou dobírky získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, což by mohlo způsobit prodlevu při dodání balíku, můžete si prostřednictvím nového interaktivního webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice již v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.
 
Pokud Vás Česká pošta nezastihneme, můžete se s ní dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který Vám bude lépe vyhovovat.
 
 
7) Způsob dopravy a platby na Slovensko
 
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS za cenu 289 Kč. Úhrada za dodané zboží probíhá formou platby předem přes platební bránu GOPAY. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 4 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu. Objednávky s hodnotou nad 6000 Kč získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby.
 
Další možností je případně využití výdejních míst Zásilkovna s platbou za objednávku přes platební bránu GOPAY s cenou dopravy 149 Kč. viz informace výše, pokud se ve Vašem regionu nachází jejich výdejní místo. Objednávky s hodnotou nad 6000 Kč získávají bonus v podobě dopravy ZDARMA. Pokud hodnota objednávky výměnou či vrácením zboží klesne pod tuto hranici, ztrácí zákazník nárok na tento bonus a dopravné je doúčtováno dle vybraného způsobu dopravy a platby. [zpět]
 
 
Postup a průběh objednávání
 
Pokud Vás některý z nabízených výrobků zaujme, kliknutím na obrázek nebo nadpis se Vám zobrazí detailní popis zboží. V případě rozhodnutí o koupi vybraného zboží musíte u některého zboží vybrat velikost, barvu nebo provedení výrobku (oblečení, spacáky apod.). Následuje vyplnění počtu požadovaných kusů a můžete kliknout na tlačítko „Koupit“, čímž se výrobek zařadí do Vašeho nákupního košíku.
 
V případě, že chcete pokračovat ve výběru dalších produktů, můžete použít tlačítko „Návrat do E-shopu“. Do košíku se můžete kdykoliv vrátit, a to využitím odkazu v levém horním rohu, kde se Vám bude zobrazovat počet položek ve Vašem nákupním košíku. Při návratu zpět do košíku je možné i zde měnit počet jednotlivých výrobků nebo zvolení produkt z košíku odstranit (tlačítko „Smazat“ u příslušného zboží). Po změnách v košíku doporučujeme kliknout na slovo „Přepočítat“, díky čemuž se Vám aktualizuje obsah Vašeho nákupního košíku a jeho celková cena.
 
Pokud již o dalším zboží neuvažujete, přejděte zpět do košíku (pokud se v něm již nenacházíte) a pokračujte v dokončení nákupu kliknutím na tlačítko „Objednat“.
 
Nyní je potřeba pod seznamem vybraného zboží zvolit způsob dopravy a platby, doplnit osobní údaje (bez nutnosti registrace) a případně adresu dodání, pokud se liší od adresy v osobních údajích. Registrovanému zákazníkovi stačí zvolit jen způsob dopravy a platby. Ostatní údaje vyplňovat nemusí, protože pokud je při tvorbě objednávky přihlášen, tak se veškeré osobní a dodací údaje doplní automaticky. K dalšímu kroku vedoucímu k dokončení Vaší objednávky postoupíte kliknutím na tlačítko „Objednat“.
           
Zkontrolujte správnost zadaných údajů a pokud vše souhlasí, můžete dokončit svou objednávku přes tlačítko „Dokončit objednávku“. Na Vámi zadanou emailovou adresu Vám bude doručeno potvrzení Vaší objednávky. V případě, že při kontrole údajů zjistíte nějakou chybu, může se tlačítkem „Zpátky k editaci objednávky“ vrátit a chybu opravit. Následně pak můžete objednávku dokončit. [zpět]
 
Doufáme, že jste zde nalezli vše potřebné a budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi. [zpět]
 
Platné od 29. 4. 2021
Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: shop@outdoor-a-sport.cz
ICQ: 569-869-857
Tel.:
778 528 964
Na tel. jsme k dispozici
PO-PÁ v 9-17 hod
a v SO 10-12:30 hod.
Navštivte naši prodejnu ve Slavičíně...
Novinky na email
Doprava zboží levně

Doprava na SLOVENSKO
Doprava na SK
již od 89 Kč
Platby GoPay

 
Outdoor-a-sport.cz / Váš partner ve světě outdooru a sportu. Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.3

Tato webová stránka používá cookies

Na těchto stránkách fungují cookies, které naše společnosti využívají. Jednotlivé typy cookies a jejich dobu zpracování naleznete popsané níže v tabulce. Zvolte prosím Vámi preferovanou variantu. Pokud byste nás potřebovali ohledně výkonu vašich práv v souvislosti se zpracováním cookies kontaktovat, obraťte se prosím na společnost, jejíž stránky procházíte, nebo na našeho Pověřence pro ochranu osobních údajů. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však rádi, pokud se nejdříve obrátíte přímo na nás a budeme tak moct Váš požadavek obratem vyřešit.