PRODEJNÍ VÝSTAVA STANŮ 2013

Dobrý den,

rádi bychom Vás tímto pozvali na 3. ročník PRODEJNÍ VÝSTAVY STANŮ, kterou pořádá naše prodejna OUTDOOR-A-SPORT.cz.

Výstava bude probíhat ve dnech 13. - 17. 6. 2013 na travnaté ploše v okolí Městské knihovny Slavičín (ulice Osvobození 255). Letos musíme opustit tradiční místo výstavy z důvodu rekonstrukce Sokolovny, ale doufáme, že i nové prostřední bude pro výstavu stanů vyhovující. Otevírací doba výstavy bude každý den od 9 do 18:30 hod.

Letos budou opět prezentovány stany čekého výrobce HUSKY, americké značky Coleman. Pár stanů bude i od italské značky Ferrino. Nově budou prezentovány stany české značky PRIMA, Trimm a Pinguin. Mezi prezentovanými stany HUSKY budou i stany, které budou nabízeny za letní akční cenu. Stany budou opět členěny dle velikosti a počtu osob. Vystaveno bude minimálně 25 stanů všech možných velikostí, tvarů a typů. Stany si budete moci v klidu prohlédnout, porovnat zvažované modely s většími nebo menšími alternativami a případně využít našich rad či doporučení. Pokud se Vám bude některý stan líbit, je možné si jej hned odnést, zásoba bude dostatečná. Pokud si vyberete stan, kde již bude zásoba vyprodaná nebo se rozhodnete pro jiný model, který nebude prezentován, bude pro Vás tento stan doobjednán a můžete si jej u nás následně vyzvedenout nebo zajistíme zaslání stanu na Vaši adresu přes přepravní službu PPL.

Na naší výstavě si na své přijdou jak zájemci o koupi stanu pro stanování na zahradě či na festivalech, tak i zájemci o koupi stanu na vícedenní turistiku či výlety do hor. Nezapomeneme ani na rodiny a jejich dovolenou, takže bude možné vidět i stany větších rozměrů vhodné především na dovolenou a pro dlouhodobý pobyt v kempech, kdy Vám tyto stany poskytnou potřebný prostor a komfort.

K rodinným stanům bude letos doplněna i ukázka nafukovacích matrací a skládacího stolíku a židlí Coleman, které jsou jistě nedílnou součástí rodinného stanu a každý je při dovolené využije.

Součástí výstavy stanů bude rovněž akční nabídka batohů, spacáků a karimatek, kdy výrobce HUSKY každoročně nabídne zajímavou skladbu výrobků vhodných právě na letní sezonu za opravdu zajímavé ceny. Očekáváme, že se též objeví i nějaké akční sety, kdy lze koupit zajímavé kombinace výrobků za zvýhodněnou cenu nebo získat část setu ZDARMA. Minulý rok to byly např. zvýhodněné sety dvou spacáků nebo stanu + spacáku. Zajimavé byly sety spacáku a karimatky, kdy karimatka byla vždy ZDARMA.

Akční nabídka stanů, batohů, spacáků plus akční sety budou v naší internetové nabídce doplněny zhruba týden před výstavou stanů, jejich nabídka se nyní výrobcem ještě připravuje.

Věříme, že Vás naše akce zaujme a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

PS: V případě nepříznivého počasí s vyhlídkou na to, že se počasí zlepší, bude začátek výstavy posunut dle vývoje počasí a výstava se uskuteční. Pokud bude předpověď dlouhodobě špatná, bude akce odložena na jiný termín. Doufáme však, že nám počasí vyjde a akce proběhně :-)

Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: shop@outdoor-a-sport.cz
ICQ: 569-869-857
Tel.:
778 528 964
Na tel. jsme k dispozici
PO-PÁ v 9-17 hod
a v SO 10-12:30 hod.
Otevírací doba prodejny Slavičín:
PO-PÁ:
SO:      
14:30-17:00
10:00-12:30

Novinky na email
Doprava zboží levně

Doprava na SLOVENSKO
Doprava na SK
již od 89 Kč
Platby GoPay

 
Outdoor-a-sport.cz / Váš partner ve světě outdooru a sportu. Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.2